Pigūs kvepalai internetu – sprendimas norintiems sutaupyti

Esame pratę manyti, kad tikrai geri kvepalai turi kainuoti brangiai, tačiau tikrai nebūtinai – pigūs kvepalai taip pat gali nenusileisti savo kokybe. Svarbu yra tik tai, kad juos tinkamai pasirinktumėte, o tą padaryti bus kur kas paprasčiau, jei įvertinsite keletą svarbiausių kriterijų, taigi, kaip išsirinkti tinkamiausius kvepalus, ir kaip nepermokėti?

Originalūs kvepalai ar analogai?

Žinoma, originalių kvepalų analogai kainuoja pigiau, tačiau jie ne visada pateisina pirkėjų lūkesčius. Kodėl? Paprasčiausiai net ir labai kokybiška kopija niekada neprilygsta originalui, todėl ir kvepalų analogų aromatas nebus lygiai toks pats, koks ir originalių kvepalų. Be to, paprastai tokių kvepalų koncentracija yra kur kas mažesnė, o tai lemia ir kur kas trumpiau išsilaikantį aromatą. Jei perkami kvepalų analogai, tokioms prekėms išleidžiama praktiškai tiek pat pinigų, kiek ir tada, jei pasirenkami originalūs kvepalai – paprasčiausiai kvepalų analogus tenka pirkti dažniau nei originalius kvepalus.

Svarbu rasti tinkamus pardavėjus

Gali būti siūlomi daugybėje skirtingų pardavimo vietų, todėl visada svarbu įvertinti jų patikimumą. Jei tam tikroje parduotuvėje apsipirksite tik pirmą kartą, galite pasidomėti, kaip apie ją atsiliepia klientai, ir tai gali turėti įtakos tinkamiausiam pasirinkimui. Taip pat galima pasidomėti, kaip apie konkrečius kvepalus atsiliepia interneto vartotojai, ir tai tikrai padės pasirinkti tinkamiausią produkciją.

Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį?

Renkantis kvepalus internetu vertėtų atkreipti dėmesį į tai, koks yra kvepalų gamintojas, kokios yra jo pagrindinės natos, ir t.t. Jei rinksitės kvepalus kiekvienai dienai, geriausiu pasirinkimu bus gana lengvi aromatai, o vakarui – šiek tiek sunkesni. Taip pat kvepalus rinkitės ir pagal sezoną – vasarą maloniau uosti gaivų aromatą, o žiemą – kiek šiltesnį ir sodresnį, todėl verta į tai atsižvelgti.

Internetu parduodami kvepalai paprastai kainuoja pigiau, nes tokios prekybos vietos išlaikymas kainuoja pigiau. Nors kartais stebimasi, kodėl vienur kvepalai kainuoja pigiau nei kitur, tačiau kainų skirtumą dažniausiai lemia tai, kokį antkainį užsideda pats pardavėjas. Taigi, tikrai nebus prastesniu pasirinkimu nei kainuojantys brangiau.

pigus kvepalai

Prekių katalogas