Kvepalai vyrams: kaip išrinkti tinkamus?

Kai ieškoma dovanos vyrui, kvepalai tampa gana dažnu pasirinkimu. Tokia dovana yra pakankamai asmeniška ir nekasdieniška, todėl šis pasirinkimas iš tiesų gali būti vienas geriausių. Šiandien siūlomi kvepalai vyrams gali būti labai įvairūs, tad nieko keisto, kad dažnu klausimu tampa tai, kokius vertėtų nupirkti. Taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį?

Kvepalų gamintojas ir intensyvumas

Turbūt kiekvienas turi savo mėgstamą kvepalų gamintoją, todėl tuomet, jei nuspręsite kvepalus dovanoti, galite pasidomėti, kokius kvepalų gamintojus solenizantas vertina labiausiai. To paties gamintojo kvepalai paprastai turi tam tikrų panašumų, todėl galėsite išrinkti ir tokius kvepalus, kurių solenizantas nėra bandęs – didelė tikimybė, kad neprašausite. Žinoma, tuo atveju, jei nuspręsite dovanoti vardinius kvepalus, bus svarbu įsitikinti, kad parduotuvėje yra siūlomi originalūs kvepalai vyrams. Kvepalų analogai paprastai kainuoja pigiau, tačiau jų kvapas šiek tiek skiriasi nuo originalo, ir išlieka ne taip ilgai. Taip pat pagalvokite, kokios koncentracijos kvepalus pirksite – kuo ji bus didesnė, tuo intensyvesnis bus aromatas, ir tuo ilgiau išliks.

Solenizanto amžius ir gyvenimo būdas

Vyresni vyrai mieliau renkasi gana solidžius kvepalus, kurių aromatas yra aštrokas, o jauni neretai nusprendžia rinktis gaivų aromatą. Verslininkams ir aukštas pareigas užimantiems vyrams labiausiai tiks pakankamai sunkūs kvepalai (pavyzdžiui, odos ar medienos), o sportininkams ir aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems vyrams ieškokite gaivesnių aromatų (pavyzdžiui, gėlių, vandens, ir t.t.).

Kvepalų kaina

Renkant dovaną gana  dažnai yra svarbu tai, kokia yra jos kaina. Visada galima rast tokių pardavimo vietų, kuriose kvepalai vyrams būtų parduodami iš tiesų palankia kaina, todėl verta tuo pasidomėti. Pavyzdžiui, gana dažnais atvejais kvepalai yra perkami internetu, ir toks pasirinkimas gali būti tikrai palankus – kainų palyginimas ilgai netruks, o užsakymo pateikimui sugaišite vos porą minučių.

Niekada nesuklysite, jei dovanosite tokius kvepalus, kuriuos solenizantas jau yra išbandęs, ar tokius, kurių natos yra labai artimos mėgstamiausiam aromatui. Tuo atveju, jei kvepalus rinksite internetu, galėsite rasti išsamius kvepalų aprašymus, ir taip pat galėsite pasikonsultuoti su pardavėjais, kurie tikrai padės išsirinkti tinkamiausias prekes.

kvepalai vyrams

Prekių katalogas